پارچه کتانی مقاومت بسیج خانواده اینترنت

پارچه کتانی: مقاومت بسیج خانواده اینترنت مسلمانان سوریه فعالیت شهادت محافظ

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مسابقه دلار با حراجی ، حباب ۱۰۰ هزار تومانی سکه

با وجود برگزاری حدود ۱۷ حراجی جهت عرضه سکه و تعدیل قیمت‌ها در بازار، همچنان حدود ۱۰۰ هزار تومان حباب قیمتی جهت آن وجود دارد. گرانی دلار از دلایل مهم رکوردشکنی‌ه

مسابقه دلار با حراجی ، حباب ۱۰۰ هزار تومانی سکه

حباب ۱۰۰ هزار تومانی سکه/ مسابقه دلار با حراجی

عبارات مهم : بازار

با وجود برگزاری حدود ۱۷ حراجی جهت عرضه سکه و تعدیل قیمت ها در بازار، همچنان حدود ۱۰۰ هزار تومان حباب قیمتی جهت آن وجود دارد. گرانی دلار از دلایل مهم رکوردشکنی های سکه و عدم کم کردن قیمت آن به شمار می رود.

به گزارش ایسنا، نزدیک به دو ماه از برگزاری حراجی های سکه از سوی بانک مرکزی در بانک کارگشایی می گذرد. با این که آینده نگری می شد با عرضه سکه از طریق حراجی، قیمت ها در بازار تعدیل شود و قیمت حدود یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومانی تمام سکه کم کردن یابد و حباب نزدیک به ۲۰۰ هزار تومانی آن تا حداقل ۵۰ درصد تخلیه شود، ولی در گذر وقت پرسشها دیگری رخ داد که مانع از کم کردن قیمت سکه شد و حتی تا ۱۰۰ هزار تومان بر قیمت آن افزود.

مسابقه دلار با حراجی ، حباب ۱۰۰ هزار تومانی سکه

در حال حاضر هر قطعه سکه تمام بهار آزادی تا حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می شود. این درحالی است که به گفته سلیمانی – مدیرعامل بانک کارگشایی – اکنون با توجه به قیمت موجود دلار و هر اونس طلا در بازار جهانی، سکه تمام بهار آزادی حدود ۱۰۰ هزار تومان و نیم سکه نزدیک به ۲۰ هزار تومان حباب قیمتی دارد.

وی با اعلام اینکه تاکنون تا ۱۳۰ هزار قطعه سکه تمام و نیم بهار در حراجی فروش رفته هست، گفت: با وجود این که حراجی های بسیاری تاکنون برگزار شده است ولی قیمت ها فعلا بالاست که علت مهم این عنوان را می توان در زیاد کردن قیمت دلار طی هفته های اخیر جست وجو کرد. به هر صورت دلار در این مدت به طور قابل توجهی گران شده است است و این عنوان همراه با زیاد کردن قیمتی که در اونس جهانی طلا رخ داده موجب می شود بهای سکه اوج رود. ولی با این حال اگر این حراجی ها هم برگزار نشده بود به طور حتم قیمت سکه می توانست بالاتر از رقم کنونی باشد.

با وجود برگزاری حدود ۱۷ حراجی جهت عرضه سکه و تعدیل قیمت‌ها در بازار، همچنان حدود ۱۰۰ هزار تومان حباب قیمتی جهت آن وجود دارد. گرانی دلار از دلایل مهم رکوردشکنی‌ه

سلیمانی، در مورد این که آیا در حراجی های اخیر قیمت سکه گاها بالاتر از آنچه در بازار وجود دارد، فروش می رود و آیا این در نتیجه عملکرد دلالانی است که می خواهند قیمت را در بازار اوج ببرند؟ توضیح داد: امکان ندارد دلال یا سکه فروش و یا افراد حرفه ای بازار در حراجی، سکه را بالاتر از آنچه که وجود دارد بخرند. این در شرایطی است که در حراجی آخر هفته شاهد بودیم حتی فردی بسته های ۲۰ تایی سکه را به قیمت هر عدد یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان خریداری کرد، در حالی که در همان وقت قیمت سکه در بازار حدود یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان بود و این فرد نزدیک به ۶۰ هزار تومان ضرر کرد و هر آنچه تلاش کردیم بگوییم این قیمت واقعی نیست و خریداری نکند باز هم فایده ای نداشت. این افراد معمولا مردم عادی هستند که به طور حرفه ای و با اطلاع کافی خرید نمی کنند و در نهایت موجب ضرر خودشان می شوند.

وی یادآور شد که حراجی سکه همچنان و تا وقت تعدیل قیمت ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، حراج سکه در روزهای زوج و از ساعت ۱۴ در بانک کارگشایی به عنوان یکی از زیرمجموعه های بانک ملی شروع می شود و در آن بسته های ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ تایی نیم و تمام سکه به معرض فروش گذاشته خواهد شد. در نهایت خریدار باید علاوه بر مبلغ پرداختی بابت قیمت سکه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز بپردازد.

مسابقه دلار با حراجی ، حباب ۱۰۰ هزار تومانی سکه

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz